RSM Poland
Języki

Języki

Zespół German Desk z wizytą we… Francji

W dniach 15-18 maja członkowie interdyscyplinarnego Zespołu German Desk RSM Poland odbyli kolejną już podróż, której celem było nie tylko rozwijanie i zacieśnianie relacji biznesowych z Klientami i Partnerami zza Odry, ale także integracja pracowników RSM Poland i Zespołów German Desk wewnątrz sieci RSM.

Przemysław POWIERZA, Tax Partner i Head of German Desk, Piotr STASZKIEWICZ i Michał DREAS z Działu Audytu, Radosław OSMÓLSKI oraz Katarzyna SAŁAGACKA z warszawskiego Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, a także Joanna BUKOWSKA, Coach / Translator w RSM Poland, wybrali się w podróż, która objęła wizytę w biurze RSM Germany w Dreźnie oraz spotkania z Klientami z Monachium, z Rastatt oraz z Kirchheim u. Teck (okolice Stuttgartu). Punktem kulminacyjnym tegorocznej wyprawy była wizyta we Francji, w biurze RSM France w Colmar, które szczyci się prężnym lokalnym Zespołem German Desk, liczącym obecnie 30 osób. Wymiana wiedzy i doświadczeń była niezwykle interesująca, z niecierpliwością czekamy teraz na realizację pierwszego wspólnego projektu.

Po merytorycznych spotkaniach z Klientami z Bawarii oraz Badenii-Wirtembergii był też czas na wewnętrzne podsumowania i integrację oraz zwiedzanie pięknego zamku Wartburg obok Eisenach.

O kolejnych inicjatywach Zespołu German Desk w RSM Poland będziemy informować na bieżąco.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość