RSM Poland
Języki

Języki

Zbliża się Global Automotive Summit – poświęcona branży motoryzacyjnej międzynarodowa konferencja RSM

Tegoroczna edycja zostanie przeprowadzona online, pod hasłem “Re-activating and Re-imagining the automotive industry”. Wydarzenie, w którym uczestniczyć będą eksperci RSM z całego świata, odbędzie się pomiędzy 30 czerwca a 1 lipca.

Program realizowanego poprzez serię prowadzonych na żywo webinariów spotkania przygotowany został przez liderów wyspecjalizowanego w branży motoryzacyjnej zespołu RSM Global Automotive Group. Przewiduje zarówno rzeczowe, skupione na wyzwaniach, jakie stanęły przed tą gałęzią przemysłu w ciągu ostatnich 18 miesięcy, seminaria, jak i panele, w trakcie których zadawać będzie można związane z tą tematyką pytania.

Kluczowymi punktami, na których skupi się 2021 Global Automotive Summit, będą przede wszystkim:

  • Transformacja branży motoryzacyjnej w obliczu pandemii
  • Globalne trendy podatkowe i ekonomiczne
  • Przyszłość związanego z produkcją samochodów przemysłu

Ścisła współpraca z innymi niezależnymi firmami działającymi w ramach sieci RSM umożliwia nam korzystanie z wiedzy i doświadczeń 48.000 specjalistów pracujących w 120 krajach z całego świata. Spotkania, takie jak 2021 Global Automotive Summit oraz odbywająca się również niedługo  2021 RSM Europe Regional Conference, pozwalają więc RSM Poland efektywnie działać lokalnie, na polskim rynku, przy jednoczesnej świadomości sytuacji na arenie międzynarodowej. Zacieśniając więzi i usprawniając komunikację z działającymi w innych regionach doradcami dajemy zaś naszym Klientom to, co najważniejsze – gwarancję profesjonalnej pomocy wszędzie tam, gdzie chcą rozwijać swój biznes.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość