RSM Poland
Języki

Języki

Wyłoniono laureatów konkursu Pracodawca Roku Pomorza Zachodniego 2018

Podczas trzynastej edycji Wielkiej Gali Pracodawca Roku Pomorza Zachodniego 2018 w Szczecinie, w której uczestniczyliśmy w roli Partnera, ogłoszono zwycięzców Konkursu Pracodawca Roku Pomorza Zachodniego 2018. Laureaci otrzymali statuetki i Tytuł Pracodawcy Roku. Wydarzenie miało miejsce 25 maja, a ze strony RSM Poland wzięli w nim udział Bartosz MIŁASZEWSKI (Managing Partner), Sebastian GOSCHORSKI (Accounting & Payroll Partner), Piotr STASZKIEWICZ (Audit Partner), Barbara BIRYŁO (Accounting & Payroll Department Director) i Łucja PADRAK (Junior Audit Manager).

Na Wałach Chrobrego zgromadziła się grupa prawie tysiąca przedsiębiorców z całego regionu. Była to okazja do rozmów, doskonałej zabawy, ale i uhonorowania tych pracodawców, którzy wyróżniają się szczególnym podejściem do swoich pracowników. Wśród laureatów konkursu znalazły się m.in. takie firmy, jak Enterprise Logistics (nagroda przyznana drugi raz z rzędu), Garo, CSL Internationale Spedition (wyróżnienie za działalność społeczną i miastotwórczą ), czy Zachodniopomorska Szkoła Biznesu (nagroda za rozumienie potrzeb rynku pracy).

Wieczorną Galę, której gwiazdą był zespół Blue Cafe, swoją obecnością zaszczycił także Ambasador Indii. Wśród obecnych  gości nie brakowało Prezydenta Szczecina, Pana Piotra Krzystka. Dopisała zarówno pogoda, jak i nastroje.

bm_sg_ps.jpg

img-0277_002.jpg

img-0278_002.jpg

 

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość