RSM Poland
Języki

Języki

VAT. Rozważania na kanwie Mirrlees Review

W najbliższy piątek, 6 grudnia, odbędzie się seminarium pt. „VAT. Rozważania na kanwie Mirrlees Review” organizowane przez CASE - Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. RSM Poland będzie Partnerem tego wydarzenia, a jednym z prelegentów – nasz Tax Partner, Przemysław POWIERZA, doradca podatkowy i specjalista w zakresie problematyki podatku od towarów i usług (VAT) oraz sporów z organami podatkowymi.

Seminarium będzie drugim spotkaniem poświęconym dyskusji na temat efektywnego systemu podatkowego na kanwie Raportu Mirrlees’a. Uczestnicy seminarium debatować będą m.in. na temat ekonomii opodatkowania konsumpcji z perspektywy międzynarodowej, poszerzania bazy podatkowej (regresywności VAT), luki podatkowej w VAT, praktycznych aspektó zróżnicowania stawek podatku od towarów i usług (Wiążącej Informacji Stawkowej) oraz podatku VAT w sektorze finansowym.

Seminarium odbywać się będzie w Gmachu Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Al. Niepodległości 10, sala 407A (IV piętro) w godz. 10:00-17:00. Szczegółową agendę oraz zasady rejestracji na seminarium znajdą Państwo na stronach Organizatorów.

Zapraszamy serdecznie!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość