RSM Poland
Języki

Języki

Uczestniczymy w IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rachunkowość Warta Poznania”

Wczoraj rozpoczęła się XI Edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rachunkowość Warta Poznania”, organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości KONTO oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu. RSM Poland po raz kolejny została Partnerem tego trzydniowego wydarzenia.

Tematem tegorocznej edycji są oblicza raportowania w biznesie. Podczas konferencji uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie z wiedzy o rachunkowości oraz w konkursie referatów. Najlepsze artykuły będą prezentowane podczas wydarzenia przez ich autorów, którzy zostaną nagrodzeni upominkami od Partnerów i Organizatorów.

W tym roku nasze case study dla uczestników polegało na sporządzeniu rachunku zysku i strat. Wykonanie zadania ocenił nasz Audit Partner, Marcin KAWKA, który wraz z Agnieszką CZARNECKĄ, HR & Recruiting Assistant aktywnie uczestniczył w tegorocznej konferencji w roli prelegenta. Mieliśmy tez okazję zaprezentować naszą firmę.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i życzymy im wielu sukcesów zawodowych i pomyślnego rozwoju ścieżki kariery.

rachunkowosc_1.jpg

rachunkowosc_6.jpg

rachunkowosc_7.jpg

rachunkowosc_5.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość