RSM Poland
Języki

Języki

Uczestnictwo RSM Poland w iTAX Academy w Holandii

W dniach 6-11 października br. w Holandii odbywała się iTAX Academy, czyli seria szkoleń i ćwiczeń case study z zakresu opodatkowania międzynarodowego, organizowana rok do roku przez RSM International. Tym razem w Akademii wzięło udział 53 delegatów z całej sieci RSM. RSM Poland reprezentował Tax Director, Daniel WIĘCKOWSKI.

W trakcie pięciu dni spędzonych w uroczym hotelu w holenderskim mieście Eindhoven, uczestnicy iTAX Academy brali udział w licznych wykładach, m.in. na temat systemu podatkowego w USA, dyskutowali o opodatkowaniu transakcji M&A, a także rozstrzygali wątpliwe kwestie w zakresie opodatkowania zakładów zagranicznych. Podczas case study, zespół naszego eksperta najlepiej poradził sobie z grupowym zadaniem, za co otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę i wyróżnienie.

ITAX Academy to nie tylko kilka dni wytężonej pracy i mnóstwo merytorycznych inspiracji, ale także doskonała okazja do nawiązania kontaktów ze specjalistami podatkowymi RSM z całego świata.

daniel-3mod.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość