RSM Poland
Języki

Języki

„Tu chcesz pracować!” – zapraszamy na Targi Pracodawców

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego już po raz drugi organizuje Targi Pracodawców, które w tym roku promuje hasło „Tu chcesz pracować!”, a my po raz kolejny będziemy w nich aktywnie uczestniczyć. Nie tylko będzie można odwiedzić nasze stoisko, ale również zawitać do Strefy Wiedzy, by zobaczyć naszą prezentację i dowiedzieć się, co oferujemy naszym przyszłym potencjalnym pracownikom.

Druga edycja Targów Pracodawców organizowana jest po to, by wyjść naprzeciw potrzebom zachodniopomorskich pracodawców oraz spełnić oczekiwania dynamicznie zmieniającego się runku pracy. Celem organizatora jest pomoc zachodniopomorskim firmom w zaprezentowaniu swojego potencjału i budowaniu renomy oraz wspieranie dobrych, odpowiedzialnych pracodawców w znalezieniu najlepszych pracowników.

Wydarzenie odbędzie się 18 października w hotelu Novotel w Szczecinie w godzinach 10:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, na którym obecni będą ze strony RSM Poland: Sebastian GOSCHORSKI (Accounting&Payroll Prtner) oraz Barbara BIRYŁO (Accounting & Payroll Department Director).

targi_pracodawcow_szczecin.jpg

targiiiiii.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość