RSM Poland
Języki

Języki

TAX-mania – doradcy RSM Poland prowadzą warsztaty dla studentów

28 i 29 marca 2012 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zorganizowano warsztaty TAX-mania skierowane do studentów szczególnie zainteresowanych tematyką podatkową. Szkolenie dotyczące opodatkowania działalności gospodarczej oraz wydawania interpretacji przepisów przez Ministra Finansów poprowadzili Tomasz BEGER i Przemysław POWIERZA z Działu Doradztwa Podatkowego RSM Poland.

Tomasz BEGER jest specjalistą w zakresie opodatkowania przedsiębiorstw oraz dokumentowania transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi, a także rozliczania tzw. expatriates w Polsce. Jest również autorem licznych publikacji o tematyce podatkowej (m.in. w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej) oraz wykładowcą na specjalistycznych kursach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Przemysław POWIERZA jest doradcą podatkowym, tłumaczem przysięgłym j. niemieckiego oraz specjalistą w zakresie podatku od towarów i usług. W RSM Poland nadzoruje projekty realizowane w ramach German Desk. Jest też autorem licznych publikacji o tematyce podatkowej (m.in. w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej oraz miesięczniku Controlling) oraz wykładowcą na specjalistycznych kursach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Więcej informacji o warsztatach i wykładach o tematyce podatkowej odbywających się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na stronie: http://www.skntax.ue.poznan.pl/index.php.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość