RSM Poland
Języki

Języki

Targi Pracy „KARIERA 2018”

27 listopada 2018 r. weźmiemy udział w kolejnych targach pracy, które odbędą się w Szczecinie. Zapraszamy na Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy Al. Piastów 42 w godzinach od 10:00 do 15:00.

Wydarzenie dedykowane jest studentom i absolwentom poszukującym praktyki, stażu lub zatrudnienia. Na targach zaprezentują się firmy z różnych branż i specjalności, biura doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy etatowej i czasowej, a także instytucje wspierające ideę samozatrudnienia. Dodatkowo, w trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z praktycznych porad ekspertów ds. doradztwa kariery zawodowej.

Targi Pracy „KARIERA 2018” to także szansa dla tych, którzy myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami instytucji, które na co dzień zajmują się wspieraniem przedsiębiorczości w zakresie budowania i prowadzenia własnej firmy.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość