RSM Poland
Języki

Języki

Światowa konferencja RSM w Kanadzie

W dniu dzisiejszym dobiega końca światowa konferencja RSM, która rozpoczęła się 4 listopada 2018 roku. Tym razem ma ona miejsce w Toronto, stolicy prowincji Ontario i największym mieście w Kanadzie według populacji. To również miasto, w którym siedzibę ma jedna z najnowszych firm naszej sieci.

Temat tegorocznej konferencji brzmi „Tomorrow's RSM" i odnosi się do praktycznych, technologicznych i emocjonalnych zmian, nowych technologii i sposobów pracy oraz alternatywnych usług dla klientów, które jako sieć musimy wprowadzić, aby osiągnąć założoną przez nas wizję i by w dalszym ciągu cieszyć się wysoką pozycją w świecie biznesu i globalnym wzrostem. W tym roku agenda wydarzenia skonstruowana została w taki sposób, aby umożliwić zastanowienie się na tym, w jaki sposób możemy planować elastyczną i nową, świetlaną przyszłość dla RSM i liderów rynku, którym służymy oraz jak wykorzystywać siły ludzi RSM do napędzania innowacji i transformacji na środkowym rynku w świetle przeciwności takich, jak globalne ryzyko, wojny handlowe i implikacje podatkowe rewolucji cyfrowej.

Wszystkie przemowy, warsztaty oraz wszyscy mówcy zostali dobrani w taki sposób, aby uczestnicy konferencji poczuli się odpowiednio zaangażowani i zainspirowani. Zadbano o to, aby wydarzenie odbyło się na poziomie, który pobudzi i zainspiruje do przemyśleń dotyczących sposobów umożliwiających zrewolucjonizowanie i rozwinięcie firmy z korzyścią dla pracowników i klientów.

Tegorocznym przewodniczącym konferencji był José Gómez-León (Partner and Management Consulting Director), czyli "Pepe”. Pepe jest partnerem i dyrektorem ds. doradztwa w zakresie zarządzania w Puerto Rico, który odegrał ważną rolę w rozwoju sieci RSM jako członek RSM Innovation Committee.

Wśród prelegentów wystąpili: Chris Hadfield – pierwszy kanadyjski dowódca Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, Doug Lipp – były szef w Walt Disney University, Peter Frankopan – autor międzynarodowych bestsellerów, Graeme Codrington – dyrektor generalny Tomorrow Today, Holly Petroff – globalny konsultant w Great Place to Work, Jason Bradbury – prezenter telewizyjny, Rita Clifton – międzynarodowy ekspert ds. brandingu oraz Joseph Brusuelas – główny ekonomista RSM US LLP.

Ze strony RSM Poland w konferencji wziął udział nasz Tax Partner, Tomasz BEGER.

20181106_111314_003.jpg

20181106_111334_002.jpg

20181104_184658_002.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość