Poland
Języki

Śniadanie z Doradcą RSM Poland – relacja z jesiennych spotkań

W ramach cyklu spotkań Śniadanie z Doradcą, w trakcie czterech dni szkoleniowych w Warszawie (14-15 października i 4-5 listopada), dwóch w Poznaniu (28-29 października) oraz jednego w Rzeszowie (10 grudnia), nasi eksperci spotkali się z obecnymi i przyszłymi Klientami, by wspólnie rozwiązywać problemy z życia codziennego przedsiębiorstw.

Kameralna atmosfera sprzyjała poruszeniu wielu ważnych zagadnień, takich jak kwestie wzajemnych obowiązków i uprawnień w relacji Pracownik / Pracodawca czy unikanie typowych błędów w sprawozdaniach finansowych. Eksperci RSM Poland wraz z uczestnikami omawiali nieodpłatne świadczenia w podatku PIT, wskazywali jak w praktyce konstruować umowy oraz wyjaśniali wątpliwości związane z korektami kosztów i przychodów w podatkach dochodowych. Był również czas na smaczny lunch i indywidualne konsultacje.

Wszystkie moduły szkoleniowe cieszyły się dużą popularnością. Uczestnicy podkreślali perfekcyjną organizację spotkań, ciekawy dobór tematów skoncentrowanych na praktycznych aspektach prowadzenia działalności oraz zaangażowanie prelegentów, którzy w profesjonalny a jednocześnie przystępny sposób omawiali zagadnienia z zakresu prawa pracy, rachunkowości zarządczej, sprawozdawczości finansowej i opodatkowania spółek kapitałowych w Polsce. Specjaliści z RSM Poland chętnie odpowiadali na sprofilowane pytania ze strony uczestników, z których większość dotyczyła obszaru dokumentacji cen transferowych czy sprawozdawczości w standardach MSR.

sniadanie_1.jpg

sniadanie_2.jpg

sniadanie_3.jpg

sniadanie_4.jpg

sniadanie_5.jpg

sniadanie_6.jpg

 

O następnych Śniadaniach z Doradcą RSM Poland informować będziemy w zakładce Aktualności. Już teraz zapraszamy serdecznie!