RSM Poland
Języki

Języki

RSM Złotym Sponsorem konferencji SuiteWorld w Las Vegas

W dniach 1-4 kwietnia 2019 roku w The Sands Expo and Convention Center w Las Vegas odbyła się największa na świecie konferencja w całości poświęcona opartemu na chmurze oprogramowaniu Oracle NetSuite, dedykowana klientom, partnerom i programistom rozwiązań Oracle NetSuite dla biznesu. RSM była dumnym Złotym Sponsorem wydarzenia, zdobywając drugi rok z rzędu nagrodę największego partnera NetSuite na świecie. Ze strony RSM Poland w konferencji wziął udział Hubert SKRUKWA, Head of IT Consulting.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji SuiteWorld było wykraczanie poza dotychczasowe możliwości i granice – mowa była o partnerstwie w biznesie oraz poszukiwaniu nowych rozwiązań dla oprogramowania Oracle NetSuite, z którego w codziennej pracy korzysta ponad 16 tys. firm.

Jak co roku, konferencja SuiteWorld była także doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji, wymiany poglądów, doświadczeń oraz czerpania z najlepszych praktyk w zakresie dostarczania aplikacji biznesowych przez Internet.

RSM to największy globalny partner NetSuite, obsługujący ponad 1,5 tys. klientów od 2002 roku. Jako dostawca rozwiązań roku jest zaufanym doradcą w zakresie oceny, wyboru, wdrażania i obsługi tego systemu. Z kolei RSM Poland jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziła w 2017 roku na rynek usługę IT polegającą na zapewnieniu kompleksowego wsparcia dla oprogramowania Oracle NetSuite. W czerwcu 2018 roku firma dołączyła do programu partnerskiego NetSuite Alliance i od tego czasu sukcesywnie rozwija zespół IT Consultingu. Jako pierwsza w Polsce firma, RSM Poland jest także członkiem Oracle SuiteCloud Developer Network, rozbudowując pakiety NetSuite o dedykowane dla tego oprogramowania aplikacje m.in. do automatyzacji obliczania VAT.

Dzięki specjalistycznej wiedzy inżynierów i ekonomistów RSM Poland, potwierdzonej przyznanym tytułem NetSuite Alliance Partner, efektywne zastosowanie oprogramowania Oracle NetSuite będzie od teraz łatwiej dostępne także dla przedsiębiorstw działających w Polsce, gwarantując spełnienie oczekiwań informacyjnych globalnej firmy i zgodność z lokalnymi wymogami prawnymi.

Więcej na temat konferencji, jej prelegentów i tematyki można przeczytać na głównej stronie wydarzenia: https://www.netsuitesuiteworld.com/.

hubert_las_vegas.jpg

 

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość