RSM Poland
Języki

Języki

RSM poszerza wiedzę o rynku nieruchomości w Europie

RSM, szósta największa sieć niezależnych firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i consultingu, rozszerzyła swój zespół zajmujący się rynkiem nieruchomości w Europie do 16 europejskich krajów.

Kierowany przez holenderski RSM zespół zajmujący się rynkiem nieruchomości łączy obecnie wiedzę i doświadczenie szesnastu głównych krajów europejskich. Usługi doradcze świadczone przez grupę w zakresie nieruchomości dotyczą wszelkich aspektów związanych z prawem własności i zarządzaniem, ze szczególnym naciskiem na doradztwo podatkowe i księgowość, usługi atestacyjne, fundusze nieruchomości, inwestycje w nieruchomości oraz wycenę nieruchomości. Usługi te stanowią dla RSM główne obszary działania.

Celem RSM jest posiadanie w swojej ofercie skoordynowanych produktów skierowanych do klientów zagranicznych, ze wspólnym punktem kontaktowym dla inwestorów i deweloperów. Wykorzystując wiedzę lokalną w połaczeniu z międzynarodowym doświadczeniem, RSM dostarcza najwyższej jakości rozwiązania dla wszelkiej działalności związanej z rynkiem nieruchomości.

W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem, Piotrem LISSEM:

e-mail: piotr.liss@rsmpoland.pl

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość