RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland zaprasza na XV Targi Pracy w Szczecinie

Już niebawem, 27 marca 2019 roku odbędą się w Szczecinie XV Targi Pracy, w których weźmiemy aktywny udział. Szczecińskie Targi Pracy to największe i najpopularniejsze tego typu wydarzenie na Pomorzu Zachodnim. Spotkanie osób poszukujących pracy z firmami gotowymi na zatrudnienie nowych pracowników potrwa od godz. 9:00 do godz. 15:00 i będzie miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej NETTO ARENA. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

Targi Pracy są doskonałą okazją do zdobycia z pierwszej ręki cennych informacji na temat pracodawców z województwa zachodniopomorskiego, a także szansą zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy i pozostawienia swojego CV na wymarzone stanowisko u wybranego pracodawcy.

Targi Pracy w Szczecinie co roku przyciągają około 100 pracodawców i ponad 5.000 odwiedzających – głównie studentów, absolwentów oraz osoby myślące o zmianie aktualnego miejsca zatrudnienia.

Organizatorem Targów jest Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego & NETTO ARENA.

Więcej informacji odnaleźć można na Facebooku https://www.facebook.com/events/318469142087295/ oraz na stronie wydarzenia www.targipracy.szczecin.pl.

RSM Poland aktywnie poszukuje pracowników do biura w Szczecinie. Prowadzimy rekrutacje przede wszystkim do Działu Księgowości oraz Działu Kadr i Płac, ale na Pomorzu Zachodnim rozwijamy także usługi audytorskie, doradztwo podatkowe oraz doradztwo prawne. Wszystkich zainteresowanych pracą w RSM Poland zapraszamy na zbliżające się Targi, których organizatorem jest Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego & NETTO ARENA.

Do zobaczenia w Szczecinie!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość