Poland
Języki

RSM Poland zaprasza na Śniadanie z Doradcą w Rzeszowie

Miło nam ogłosić, że rozpoczynamy właśnie trzecią edycję projektu „Śniadanie z Doradcą”. Tym razem spotkania odbędą się 10 grudnia 2014 roku w Rzeszowie, a ich tematem przewodnim będą zmiany w podatkach w 2015 roku.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ponieważ jednak zależy nam na zachowaniu kameralnej formy szkolenia, liczba miejsc będzie ograniczona.

Szczegółowy harmonogram znajdą Państwo w Zaproszeniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej rejestracji on-line.

Projekt „Śniadanie z Doradcą” to cykl spotkań, w trakcie których eksperci RSM Poland spotkają się z gronem przedsiębiorców, właścicieli firm, dyrektorów finansowych, głównych księgowych i specjalistów z działów księgowości, by wspólnie rozwiązywać problemy z życia codziennego przedsiębiorstw. Kameralna atmosfera sprzyja poruszeniu wielu ważnych zagadnień z zakresu prawa, rachunkowości czy podatków oraz pozwala na indywidualne konsultacje.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami RSM Poland. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez cały rok, gotowi służyć pomocą w zakresie badania sprawozdań finansowych, due diligence, doradztwa podatkowego i prawnego oraz kompleksowym wsparciem w procesie zarządzania firmą.

Zespół RSM Poland

szd.png