Poland
Języki

RSM Poland zaprasza na Śniadania z Doradcą 2014

Mamy przyjemność poinformować o rozpoczynającej się drugiej edycji praktycznych spotkań z doradcami o nazwie „Śniadanie z Doradcą”. Nasze zeszłoroczne pozytywne doświadczenia i duże zainteresowanie, którym cieszył się ten projekt, skłoniły nas do ponownego zaoferowania tej formy spotkań naszym Klientom i ich partnerom biznesowym oraz firmom zainteresowanym uczestnictwem w konkursie European Business Awards.

„Śniadanie z Doradcą” to doskonała okazja by w kameralnej atmosferze spotkać się ze specjalistami z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, audytu i finansów, czyli naszymi ekspertami, którzy w ciekawy sposób przybliżą Państwu wiele interesujących i praktycznych zagadnień z życia codziennego każdego przedsiębiorstwa. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość uczestników szkolenia z jednej firmy jest ze względów organizacyjnych ograniczona do 2 osób.

Proponowana przez nas formuła Śniadania polega na spotkaniu w ramach jednego z dwóch modułów, tj. porannego i popołudniowego, przedzielonych lunchem. Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w całym wydarzeniu, ale także w poszczególnych modułach oraz lunchu, w miarę Państwa możliwości. Modułowi porannemu towarzyszyć będzie oczywiście świeżo parzona kawa i smaczne śniadanie. 

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem "Śniadania z Doradcą"Pobierz plik

Jeśli terminy lub inne zobowiązania nie pozwolą Państwu wziąć udziału w najbliższych spotkaniach, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami RSM Poland. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez cały rok, gotowi służyć pomocą w zakresie doradztwa prawnego, rachunkowości czy doradztwa podatkowego. Z przyjemnością udzielą Państwu kompleksowego wsparcia w procesie realizacji celów biznesowych w najbardziej efektywny i bezpieczny sposób.