RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland zaprasza na kolejne spotkanie podatkowe w Szczecinie

31 stycznia w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie odbędzie się spotkanie podatkowe „Zmiany w podatkach i PPK – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?”, które RSM Poland organizuje wspólnie z AVIVA, przy wsparciu Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych Finexa , British Polish Chamber of Commerce i Scandinavian Polish Chamber of Commerce.

Wydarzenie będzie w całości poświęcone nowej reformie emerytalnej PPK oraz zmianom w podatkach, które w rozpoczynającym się roku będą miały realny wpływ na biznes podatników.

W roli prelegentów ze strony RSM Poland wystąpią Katarzyna SADOWSKA, Tax Supervisor oraz Daniel Więckowski, Tax Director, doradcy podatkowi w RSM Poland. Z kolei Aviva INVESTORS reprezentować będzie Tomasz KOCENT, Ekspert ds. Programów Emerytalnych i Inwestycyjnych.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim. Dla uczestników przewidziane jest śniadanie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania bądź zmiany terminu spotkania.

Rejestracji na spotkanie podatkowe należy dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem: https://www.rsmpoland.pl/pl/node/4556. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 stycznia 2020 roku.

 

Agenda

09:00 – 09:15 Rejestracja

09:15 – 11:15   „Pracownicze Programy Kapitałowe”

Prowadzący:

Tomasz KOCENT – Aviva INVESTORS

11:15 – 11:30   Przerwa

11:30 – 14:00   „Zmiany w podatkach w roku 2020”

Prowadzący:

Daniel WIĘCKOWSKI, Tax Director, doradca podatkowy w RSM Poland

Katarzyna SADOWSKA, Tax Supervisor, doradca podatkowy w RSM Poland

 

Zapraszamy serdecznie!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość