RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland zaprasza na Forum Asset, Property & Facility Management!

Już niebawem, 19 marca br. w Warszawie, odbędzie się XIV edycja Ogólnopolskiego Forum Asset, Property & Facility Management, wyjątkowej konferencji dla branży nieruchomości komercyjnych. RSM Poland będzie jednym z Partnerów tego wydarzenia.

Kilkunastoletnia tradycja Forum Asset, Property & Facility Management potwierdziła prestiż tej imprezy, nadając jej rangę najważniejszego wydarzenia skupiającego autorytety z branży.

Tegoroczna edycja Forum Asset, Property & Facility Management będzie okazją nie tylko do rozmów o kondycji polskiej gałęzi nieruchomości komercyjnych, ale i wyróżnienia osób, które miały znaczący wpływ na rozwój tego sektora rynku. Imprezie towarzyszyć będzie koktajl, umożliwiający spotkanie z przyjaciółmi z branży oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Jednym z prelegentów zbliżającego się Forum będzie Daniel WIĘCKOWSKI, doradca podatkowy, Dyrektor ds. podatków w RSM Poland. Daniel doradza klientom funkcjonującym w branży nieruchomościowej, transportowej, FMCG, automotive oraz IT. Reprezentuje klientów w trakcie postępowań podatkowych, jak też przed sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących VAT (w szczególności w zakresie miejsca opodatkowania i ulgi na złe długi) oraz CIT (w zakresie ulgi badawczo-rozwojowej, zwolnień dla nowych inwestycji, IP BOX, podmiotów powiązanych).

Więcej informacji o programie Forum na stronie: https://powermeetings.eu/am-pm-fm/

Zapraszamy!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość