RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland zajmuje wysoką pozycję w rankingu firm doradztwa podatkowego dziennika "Rzeczpospolita"

W XV edycji rankingu firm doradztwa podatkowego przygotowywanego przez „Rzeczpospolitą”, wiodący ogólnopolski dziennik ekonomiczno-prawny, RSM Poland utrzymała wysokie 14. miejsce w zestawieniu największych firm według liczby doradców podatkowych, a także zajęło pozycję w drugiej dziesiątce największych firm według przychodów, odnotowując wzrost rok do roku.

Do sukcesów, jakie zasługują na szczególne wyróżnienie, zaliczyć też należy pozostanie na regionalnym podium. Mimo niezwykle wymagającego roku, obfitującego w liczne nowe przepisy i wprowadzane w wyniku pandemii obostrzenia, ciężka praca całego zespołu sprawiła, że RSM Poland pozostała trzecią pod względem wielkości firmą z branży doradztwa podatkowego w Wielkopolsce. Oczywiście, działamy nie tylko lokalnie – przede wszystkim wciąż poszukujemy nowych okazji do rozwoju i wychodzenia naprzeciw potrzebom firm oraz przedsiębiorstw poszukujących specjalistycznej i profesjonalnej pomocy.

Posiadając biura w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, a także korzystając z rozwoju nowoczesnych technologii, możemy wspierać naszych klientów wszędzie tam, gdzie ich biznes nas potrzebuje – mówi Tomasz BEGER, doradca podatkowy i Tax Partner w RSM Poland. – Znając i rozumiejąc ich potrzeby oraz monitorując na bieżąco zmieniające się prawo i praktykę podatkową, możemy proponować praktyczne rozwiązania, skrojone do wymogów branży i indywidualnych oczekiwań danego podmiotu.

Kolejne zmiany w zakresie podatków sprawiają, że przedsiębiorcy – jak nigdy wcześniej – potrzebują wsparcia w wywiązywaniu się z coraz to nowych obowiązków. Dlatego nie zwalniamy tempa! Planujemy dalej się rozwijać, aby w przyszłym roku świętować nie mniejszy sukces.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość