RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland z nowym dyrektorem na pokładzie

Z radością informujemy, że do Zespołu RSM Poland dołączył Krzysztof CIESIELSKI, który z początkiem stycznia objął stanowisko Dyrektora Działu M&A and Corporate Advisory w warszawskim biurze.

Krzysztof posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze doradztwa corporate finance, które zdobywał pracując m.in. w BDO Polska, PKF Polska, czy TPA Poland (Baker Tilly International). Pełnił także funkcję Partnera Zarządzającego w prywatnym butiku corporate finance.  W RSM Poland będzie odpowiedzialny za kompleksowe prowadzenie transakcji M&A.

Krzysztof uczestniczył i kierował licznym projektami w zakresie corporate finance, obejmujących m.in. M&A, pozyskiwanie finansowania, IPO, opracowywanie biznesplanów i prognoz finansowych, wycenę przedsiębiorstw i wartości niematerialnych, fairness opinion, testy na utratę wartości przeprowadzane zgodnie z MSR 36 oraz KSR 4.

Ponadto, był członkiem zespołów przeprowadzających badania due diligence, audyty do spraw szczególnych, brał udział w opracowywaniu różnego rodzaju opinii i ekspertyz finansowych, w tym również na potrzeby postępowań prowadzonych przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi. Prowadził też wykłady z zakresu finansów przedsiębiorstw na konferencjach, seminariach i szkoleniach.

Witamy Krzysztofa na pokładzie i cieszymy się, że jako M&A and Corporate Advisory Director będzie wspólnie z nami pracował na zadowolenie naszych klientów, pomagając jednocześnie w umacnianiu naszej wysokiej pozycji wśród firm świadczących profesjonalne usługi dla biznesu.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość