RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland z akredytacją ACCA Approved Employer – Trainee Development Platinum

Z początkiem czerwca br. RSM Poland uzyskała kolejny poziom akredytacji pracodawców ACCA w ramach ACCA Approved Employer – Trainee Development Platinum. To potwierdzenie wysokich standardów w zakresie doskonalenia zawodowego (Continuing Professional Development, CPD), które utrzymujemy w naszej firmie, zapewniających pracownikom możliwość rozwoju poprzez nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

W ramach akredytacji ACCA Approved Employer, poziom Trainee Development Platinum umożliwia nam jeszcze szersze wsparcie naszych pracowników z biur w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, którzy starają się o kwalifikację ACCA – mogą oni korzystać ze zwolnienia z 4 pierwszych egzaminów kompetencyjnych.

Dlaczego warto strać się o ACCA? Ponieważ jest to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, którą doceniają pracodawcy na całym świecie. Ułatwia znajdowanie pracy tak w kraju, jak i za granicą, zwiększając szanse na sukces zawodowy.

RSM Poland, należąc do grona akredytowanych pracodawców ACCA w Polsce, aktywnie wspiera swoich pracowników na drodze do uzyskania kwalifikacji ACCA. Jesteśmy przekonani, że jest ona potwierdzeniem kompleksowej i praktycznej wiedzy biznesowej z zakresu audytu, rachunkowości zarządczej i finansowej, zarządzania ryzykiem oraz prawa i podatków.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość