RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland sponsorem Smart Outsourcing Online Summit 2021

Tworzone przy wsparciu naszej firmy wydarzenie online, które odbywać się będzie od 4 do 6 maja 2021 roku, poświęcone zostanie przede wszystkim przygotowaniom do „nowej normalności”. Eksperci z całego świata pochylą się nad skutecznymi sposobami prowadzenia biznesu w zmienionym otoczeniu regulacyjnym i nadzwyczajnych warunkach wywołanych przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa COVID-19.

Smart Outsourcing Online Summit jest platformą promującą innowacyjne rozwiązania i umożliwiającą sprawną wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami wielu branż, takich jak finanse, ubezpieczenia, IT, budownictwo, opieka zdrowotna i telekomunikacja. W ramach organizowanego cyklicznie wydarzenia poruszane są kluczowe dla sektorów BPO, ITO i KPO tematy, które niezmiennie pozostają w kręgu zainteresowań RSM Poland:

  • Globalne trendy w OSS: wykorzystywanie sztucznej inteligencji, przetwarzanie danych w chmurze i robotyzacja procesów,
  • Outsourcing i korzyści, jakie jego wykorzystywanie przynosi w handlu międzynarodowym,
  • Innowacje i najlepsze praktyki w modelach biznesowych BPO, ITO i KPO,
  • Znaczenie ochrony i prywatności danych w outsourcingu,
  • Rozwój globalnych usług biznesowych i ich wpływ na poprawę wydajności spółek,
  • Kluczowe kwestie transformacji cyfrowej.

Dzięki uczestnictwu w najbliższej edycji wydarzenia, na które wciąż jeszcze można się zapisać, mamy okazję podzielić się z zainteresowanymi naszym wieloletnim doświadczeniem w obszarze outsourcingu payrollu, rachunkowości i raportowania, a także wypracowanymi przez ekspertów RSM Poland rozwiązaniami z zakresu wdrażania, optymalizacji i lokalizacji programu Oracle NetSuite Dołącz do nas i dowiedz się, jakie wyzwania czekają nas jeszcze w związku z pandemią oraz jak się odnaleźć w „nowej normalności”, aby uodpornić biznes na kolejne zmiany.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość