Poland
Języki

RSM Poland rozpoczyna program Auditor’s Masters League

RSM Poland rozpoczyna skierowany do studentów kierunków ekonomicznych program Auditor’s Masters League. Zapraszamy do udziału w serii spotkań z naszymi ekspertami wszystkich młodych finansistów, którzy chcą poznać tajniki pracy w audycie. Uczestnikom cyklu wykładów i warsztatów, którzy najlepiej poradzą sobie ze stawianymi przed nimi zadaniami, zaproponujemy pracę w naszej należącej do globalnej sieci i obsługującej wielu międzynarodowych klientów firmie.

Spotkania z Partnerami RSM Poland, zajmującymi się na co dzień świadczeniem dla polskich i zagranicznych firm usług z zakresu audytu finansowego i badaniem sprawozdań finansowych, to świetna okazja na to, aby studenci pozyskali świeżą porcję wiedzy z pierwszej ręki, od praktyków.

Uczestnictwo w programie Auditor’s Masters League jest bezpłatne, a obowiązujące zasady proste. Aby zdobyć szansę na rozpoczęcie kariery w branży audytorskiej należy:

  1.  W środę 12 stycznia o godz. 18:00 wziąć udział w spotkaniu z Audit Partnerem, Piotrem STASZKIEWICZEM, i rozwiązać zadanie, które przedstawi. Wydarzenie odbędzie się w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
  2. W poniedziałek 11 kwietnia o godz. 19:00 wziąć udział w drugim spotkaniu - tym razem z Audit Partnerem Marcinem KAWKĄ - i znów rozwiązać kolejne przedstawione przez naszego eksperta zadanie.

Prawidłowe odpowiedzi staną się biletem na grę w finale. Po ich przeanalizowaniu skontaktujemy się mailowo z wybranymi uczestnikami Auditor’s Masters League, aby zaprosić ich do ostatniego etapu programu. W czerwcu spotkamy się z finalistami i finalistkami w poznańskim biurze, aby zobaczyć, co potrafią, w trakcie specjalnie przygotowanych warsztatów. Najlepszym RSM Poland zaproponuje zatrudnienie w Dziale Audytu.

 

Gorąco zachęcamy do dołączenia do nas i spróbowania swoich sił w branży finansowej!