RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland przejmuje Denzel Polska

W pierwszych dniach czerwca RSM Poland sfinalizuje przejęcie firmy Denzel Polska, biura rachunkowego o ugruntowanej pozycji na rynku usług doradczych w Katowicach.

Dzięki włączeniu firmy Denzel Polska w struktury RSM Poland będziemy bliżej naszych Klientów ze Śląska, wykorzystamy także synergie i szanse, jakie pojawiają się na terenie Katowic oraz całej Polski – mówi Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland.

W wyniku przejęcia Zespół RSM Poland liczyć będzie ponad 250 profesjonalnych pracowników – doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, specjalistów z zakresu kadr i płac, prawników oraz doświadczonych konsultantów, świadczących dla Klientów pełen wachlarz usług doradczych pod wspólną marką RSM z biur w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach.

Obecna akwizycja to kolejny rozdział w historii dynamicznego rozwoju RSM Poland i kolejny krok na naszej drodze do objęcia pozycji jednej z największych w Polsce firm księgowych, audytorskich i doradczych. Rok do roku odnotowujemy też organiczny wzrost przychodów, które w 2018 roku osiągnęły najwyższy w naszej historii poziom 29,2 mln PLN. Jesteśmy przekonani, że połączenie sił, wiedzy i doświadczenia specjalistów RSM Poland oraz Denzel Polska, a także znaczące zwiększenie zatrudnienia w katowickim biurze, dodatkowo wzmocni naszą obecność na rynku, co z kolei zaowocuje nowymi możliwościami zarówno dla naszych Klientów, jak i naszych obecnych i przyszłych pracowników – dodaje Bartosz MIŁASZEWSKI.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość