RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland partnerem X Investors Golf Cup 2019

13 czerwca br. w klubie golfowym Binowo Park odbędzie się największe golfowe wydarzenie dla przedstawicieli biznesu w Szczecinie – X edycja Investors Golf Cup. Po udanych, wcześniejszych doświadczeniach, reprezentanci RSM Poland wezmą w evencie aktywny udział.

W programie X Investors Golf Cup 2019 przewidziane są szkolenia, prezentacje, turnieje, akademia golfowa dla początkujących, grillowanie oraz konkursy z nagrodami. Zapraszamy wszystkich do udziału, bo to doskonała okazja do nawiązania ciekawych relacji biznesowych i wymiany doświadczeń. To także możliwość zaprezentowania swojej firmy i nietuzinkowy sposób integracji osób z wielu branż – mówi Sebastian GOSCHORSKI, Accounting & Payroll Partner w RSM Poland.

Organizatorem X Investors Golf Cup 2019 jest Binowo Park Golf Club, Urząd Miasta Szczecin oraz Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. Wydarzenie adresowane jest nie tylko do inwestorów z regionu Pomorza Zachodniego, ale także do wszystkich przedsiębiorców z kraju i zagranicy, przedstawicieli biznesu, instytucji oraz izb gospodarczych. Do zobaczenia na polu golfowym! Więcej informacji o wydarzeniu można przeczytać na stronie www.binowopark.pl. 

 

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość