RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland partnerem spotkania Business Mixer @Szczecinbiznes.pl

Dokładnie za dwa tygodnie, 21 listopada w restauracji Charlie's Corner w hotelu ibis Szczecin Centrum przy ul. Dworcowej 16 w Szczecinie, odbędzie pierwsze spotkanie networkingowe portalu Szczecinbiznes.pl, organizowane dla zachodniopomorskich przedsiębiorców i managerów. RSM Poland będzie wyłącznym partnerem tego wydarzenia.

Rozwój biznesu poprzez wymianę kontaktów oraz możliwość zaprezentowania siebie i swojej firmy to główne idee, które przyświecają spotkaniu Business Mixer @Szczecinbiznes.pl. Część networkingową tego wydarzenia poprzedzą merytoryczne wystąpienia przedstawicieli branży elektrycznych rowerów, hulajnóg i skuterów, które opanowują ulice polskich miast, a także wykład Sebastiana GOSCHORSKIEGO, Accounting & Payroll Partnera w RSM Poland, który powie o tym, co czeka przedsiębiorców w 2020 roku w zakresie finansów, prawa i podatków.

Zasady rejestracji oraz szczegółową agendę spotkania znajdą Państwo na stronie wydarzenia Business Mixer @Szczecinbiznes.pl w serwisie Evenea.

Zapraszamy serdecznie!

bmincc600.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość