RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland Partnerem Głównym II Kongresu Polskiej Rachunkowości

W dniach 5-6 czerwca 2017 roku w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się II Kongres Polskiej Rachunkowości organizowany przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Kongres będzie kulminacyjnym punktem obchodów 110-lecia organizacji księgowych na ziemiach polskich, w którym udział wezmą zaproszeni przedstawiciele władz państwowych, działacze Stowarzyszenia, księgowi, biegli rewidenci oraz goście z zagranicy – w sumie około 500 osób. RSM Poland będzie Partnerem Głównym tego wydarzenia.

Celem kongresu jest kompleksowe spojrzenie na dokonania nauki i praktyki rachunkowości, na wykonywanie zawodu księgowego w Polsce, ukazanie osiągnięć, działalności organizacyjnej i aktywności społecznej księgowych oraz wskazanie obszarów wymagających dalszego doskonalenia.

Prelegenci kongresu, w tym nasza ekspertka Agnieszka OSIŃSKA, Accounting & Payroll Partner w RSM Poland, dyskutować będą m.in. o roli rachunkowości w zarządzaniu nowoczesnym przedsiębiorstwem, o przyszłej wizji rachunkowości w biznesie oraz o cyberprzestrzeni i funkcjonowaniu w e-rzeczywistości, jako nowych wyzwaniach dla zawodu księgowego.

Więcej informacji o II Kongresie Polskiej Rachunkowości oraz obchodach 110-lecia organizacji księgowych w Polsce na stronach: www.skwp.pl oraz http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/96442,,ii-kongres-polskiej-....

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość