RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland na szkoleniu „Train The Trainer” w Paryżu

W dniach 9-12 lipca br. członkowie naszego Działu Audytu – Marcin KAWKA (Audit Partner), Michał DREAS (Audit Manager) oraz Aleksandra SYSIAK (Junior Audit Manager) – uczestniczyli w szkoleniu „Train The Trainer”, które odbywało się w biurze RSM France w Paryżu. To już kolejne spotkanie w ramach globalnego projektu szkoleniowego sieci RSM, w którym specjaliści RSM Poland wzięli aktywny udział.

Szkolenie poświęcone było unikalnej, globalnej metodologii audytu, która jest wdrażana i rozwijana w różnych lokalizacjach RSM na całym świecie. RSM Global Audit Methodology to gwarancja, że wszyscy klienci RSM otrzymują jasne, spójne i kompletne informacje. Rozmawiano także o zmianach w zakresie metodologii badania, która będzie miała zastosowanie do audytu sprawozdań finansowych, sporządzonych na dzień bilansowy 15 grudnia 2019 r. lub później.

Ponieważ uczestnikami szkolenia byli przedstawiciele firm członkowskich RSM m.in. z Hiszpanii, Austrii, Izraela, Niemiec, Malty i Chorwacji, mieliśmy kolejną świetną okazję do integracji oraz wymiany doświadczeń, a także gorących dyskusji na tematy dotyczące standardów audytu czy specyfiki naszej branży w różnych krajach.

france_1_ost.png

france_2.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość