RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland na Financial Due Diligence training w Amsterdamie

W dniach 28-30 kwietnia Marcin KAWKA, Audit & TAS Partner oraz Łucja PADRAK, Audit Manager w RSM Poland uczestniczyli w szkoleniu European FDD Training zorganizowanym dla praktyków TAS i specjalistów z zakresu finansowego due diligence.

Członkowie RSM z ponad 25 europejskich krajów spotkali się w Amsterdamie, aby zacieśnić kontakty wewnątrz sieci, wymienić się doświadczeniami z obszaru doradztwa transakcyjnego oraz uczestniczyć  w intensywnych sesjach szkoleniowych, m.in. w temacie M&A Tax.

Jako zaufani doradcy w transakcjach M&A, specjaliści RSM Poland od lat wspierają Klientów, uczestnicząc w licznych projektach zakupu, sprzedaży, połączeń przedsiębiorstw zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wykonujemy due diligence w obszarach: finansowym, podatkowym, prawnym, współpracując z firmami RSM z odpowiedniego kraju oraz koordynujemy prace zespołów w różnych lokalizacjach. Stała i bliska współpraca z naszymi zagranicznymi partnerami umożliwia nam sprawne wspieranie Klientów w rozwoju wszędzie, gdzie tylko postanowią prowadzić swój biznes.

2019_european_fdd_training_group_photo.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość