RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland dołącza do programu partnerskiego NetSuite Alliance

RSM Poland, która zdążyła przyzwyczaić obserwatorów rynku usług audytorsko-doradczych do dynamicznego wzrostu organicznego i rozwoju poprzez akwizycje, postawiła także na rozwój usług informatycznych. W czerwcu 2018 roku firma dołączyła do programu partnerskiego NetSuite Alliance i od tego czasu sukcesywnie rozwija zespół IT Consultingu. Partnerstwo z Oracle NetSuite Global Business Unit, jednym z wiodących światowych dostawców oprogramowania do zarządzania finansami w chmurze i automatyzacji usług profesjonalnych, umożliwia RSM Poland wykorzystanie ich dwudziestoletniego doświadczenia we wspieraniu klientów chcących efektywnie wykorzystywać oprogramowanie Oracle NetSuite dla biznesu.

Jako pierwsza w Polsce firma, RSM Poland jest także członkiem Oracle SuiteCloud Developer Network, rozbudowując pakiety NetSuite o dedykowane dla tego oprogramowania aplikacje m.in. do automatyzacji obliczania VAT.

Dzięki specjalistycznej wiedzy inżynierów i ekonomistów RSM Poland, potwierdzonej przyznanym tytułem NetSuite Alliance Partner, efektywne zastosowanie oprogramowania Oracle NetSuite będzie od teraz łatwiej dostępne także dla przedsiębiorstw działających w Polsce, gwarantując spełnienie oczekiwań informacyjnych globalnej firmy i zgodność z lokalnymi wymogami prawnymi.

o-netsuite-alliancepartner-horiz-rgb.png

O programie partnerskim NetSuite Alliance

Partnerzy program NetSuite Alliance świadczą usługi w zakresie doradztwa przy transformacji biznesowej, a także usługi integracyjne i wdrożeniowe, które pomagają klientom uzyskać jeszcze większą wartość z oprogramowania NetSuite. Partnerzy Alliance są ekspertami w dziedzinie wdrożeń, optymalizacji i lokalizacji oprogramowania i mają głębokie i wyjątkowe zrozumienie rozwiązań NetSuite. Członkostwo zapewnia partnerom Alliance certyfikowane szkolenia i narzędzia, które umożliwiają im rozwijanie wiedzy specjalistycznej na temat określonych funkcji biznesowych, aby mogli skutecznie pomagać klientom rozwijać swoją działalność. Więcej informacji o programie NetSuite Alliance można znaleźć na stronie https://www.netsuite.com/portal/partners/alliance-partner-program.shtml.

O Oracle NetSuite Global Business Unit

Oracle NetSuite Global Business Unit zapoczątkowała rewolucję cloud computing w 1998 r., dostarczając, jako pierwsza na świecie firma, aplikacje biznesowe przez Internet. Obecnie Oracle NetSuite Global Business Unit oferuje najbardziej znany na świcie pakiet rozwiązań dla biznesu opartych na chmurze. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://www.netsuite.com.

O firmie Oracle

Oracle Cloud dostarcza setki aplikacji SaaS oraz usługi klasy PaaS i IaaS dla klientów w ponad 195 krajach, przetwarzając 55 miliardów transakcji dziennie. Aby uzyskać więcej informacji na temat Oracle, odwiedź https://www.oracle.com.

O RSM Poland

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich na świecie, obejmującej 116 krajów, 750 biur i 41 000 osób na całym świecie. Globalne przychody sieci wynoszą 5,37 mld USD.

W Polsce zespół RSM liczy 230 doświadczonych specjalistów, którzy z biur w Warszawie, Poznaniu i Szczecinie świadczą najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, payrollu i raportowania, doradztwa podatkowego i prawnego a także doradztwa transakcyjnego, M&A i IT Consultingu.

Eksperci RSM oferują jedyne w swoim rodzaju połączenie wiedzy specjalistycznej o zasięgu lokalnym i globalnym. Kierują się podejściem zorientowanym na klienta, opartym na głębokim zrozumieniu jego potrzeb. W ten sposób pomagają klientom pewnie posuwać się naprzód i w pełni realizować biznesowy potencjał.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość