RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland dołącza do programu NetSuite Solution Provider

Firma RSM Poland, będąca członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich na świecie, informuje o przystąpieniu do programu Oracle NetSuite Solution Provider.

Wdrażając, optymalizując i dostosowując do polskich wymagań platformę NetSuite, RSM Poland pomoże swoim klientom wykorzystać to chmurowe rozwiązanie ERP, aby uzyskać lepszy wgląd i kontrolę nad procesami w firmie, które są niezbędne do zapewnienia wzrostu i przeniesienia działalności na wyższy poziom.

"W czerwcu 2018 roku nasza firma dołączyła do programu partnerskiego NetSuite Alliance i od tego czasu sukcesywnie rozwijała zespół IT Consultingu. Dołączając do programu NetSuite Solution Provider, silniej rozwiniemy oferowane przez nas usługi informatyczne” – powiedział Hubert SKRUKWA, Head of IT Consulting w RSM Poland. "Specjalizujemy się we wdrożeniach, optymalizacji i lokalizacji (tłumaczeniu i dostosowywaniu do polskich wymagań i standardów) programu Oracle NetSuite. Nasz polski pakiet lokalizacyjny (PLP) to zestaw specjalnie zaprojektowanych modułów, które zapewniają pełną zgodność systemu finansowego NetSuite z wymogami określonymi w polskiej ustawie o rachunkowości. Dzięki specjalistycznej wiedzy inżynierów i ekonomistów RSM Poland, potwierdzonej przyznanym tytułem NetSuite Solution Provider, efektywne zastosowanie oprogramowania Oracle NetSuite będzie od teraz łatwiej dostępne także dla średniej wielkości przedsiębiorstw działających w Polsce, gwarantując spełnienie oczekiwań w zakresie IT i zgodność z lokalnymi wymogami prawnymi.”

Przystępując do programu, RSM Poland może jeszcze lepiej wykorzystać swoje bogate doświadczenie do promowania, wdrażania i dostosowywania programu NetSuite do potrzeb i oczekiwań klientów na polskim rynku. Program NetSuite Solution Provider pomaga partnerom NetSuite w szybkim rozwoju i odblokowywaniu nowych możliwości generowania przychodów. Partnerzy NetSuite mogą korzystać ze wszystkich modułów pakietu, w tym ERP, HCM, zarządzanie zapasami, CRM i e-commerce. W ramach programu, RSM Poland przystępuje również do inicjatywy NetSuite SuiteLife. SuiteLife pomaga przyspieszyć proces wdrażania nowych partnerów, zapewniając różne formy wsparcia, a także dostęp do najlepszych praktyk NetSuite.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość