RSM Poland
Języki

Języki

RSM Poland China Desk na Targach Kantońskich

Zespół China Desk w RSM Poland weźmie udział w 128 edycji Chińskich Targów Importowo-Eksportowych, znanych również jako CantonFair, które odbywać się będą on-line w dniach 15-24 października.

Targi Kantońskie dedykowane są największym chińskim przedsiębiorstwom i eksporterom, a prezentowane na nich nowe produkty i nowe technologie przyciągają uwagę całego świata. Wiosenna edycja targów zgromadziła blisko 26.000 wystawców krajowych i zagranicznych, którzy skutecznie i efektywnie korzystali z matchmaking’u on-line.

Z kolei w dniach 6-8 listopada, członkowie Zespołu China Desk w RSM Poland uczestniczyć będą w Konferencji Trade and Investment Matchmaking podczas trzeciej edycji China International Import Expo (CIIE). To będzie dla nas kolejna wspaniała okazja do interakcji z potencjalnymi partnerami biznesowymi, zainteresowanymi bezpośrednimi inwestycjami czy dalszym rozwojem firmy w Polsce.

Zapraszamy do śledzenia relacji z targów w naszych Social Mediach.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość