RSM Poland
Języki

Języki

RSM celebruje ciekawość z okazji RSM World Day 2020

29 września 2020 roku RSM International, wiodąca sieć niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada ponad 810 biur w 120 krajach i zatrudnia 43.000 specjalistów na świecie, obchodzi po raz 9. swoje doroczne święto – RSM World Day.

Tego dnia kreatywna energia specjalistów RSM z całego świata będzie realizować hasło „Bądź ciekawy”.

Ciekawość jest bowiem podstawą zrozumienia, które definiuje nasze motto: The Power of Being Understood.

Ciekawość skłania nas do refleksji, pozwala uczyć się i rozwijać. Ważne jest, abyśmy byli ciekawi siebie, swoich klientów i jutra – czujni i gotowi do elastycznego działania w odpowiedzi na trwający globalny kryzys.

RSM World Day to zawsze wyjątkowy moment w kalendarzu RSM. Jest to szansa dla nas wszystkich, aby skupić się na poznawaniu siebie nawzajem i zastanowić się nad nowymi sposobami wzmacniania więzi z klientami i naszymi społecznościami.

Z okazji RSM World Day 2020, RSM International uruchomiła nowy globalny system zarządzania wiedzą z dziesiątkami nowych kursów, z których wiele jest związanych z „ciekawością”. Prowadzimy seminaria internetowe i gors innych działań, które pokazują, jak „ciekawość” pomaga ludziom i firmom w rozwoju.

Zapraszamy do wspólnego świętowania RSM World Day!

 

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość