RSM Poland
Języki

Języki

Rozmawialiśmy o morskiej energetyce wiatrowej

W dniach 16-17 maja 2019 roku odbyła się w Szczecinie konferencja Pomeranian Offshore Wind Conference, organizowana przez Stowarzyszenie Business Club Szczecin i Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej. W wydarzeniu wział udział Sebastian GOSCHORSKI, Accounting&Payroll Partner w RSM Poland.

Offshore Wind Conference to kontynuacja organizowanych w 2016 i 2017 roku Pomeranian Offshore Networking Platforms, mająca na celu przybliżenie wiedzy na temat potencjału i korzyści, jakie może przynieść rozwój MEW polskiej gospodarce, w szczególności w regionie Pomorza. W trakcie dwudniowej konferencji omówione zostały: miejsce morskiej energetyki wiatrowej w miksie energetycznym Polski, projekt planu zagospodarowania przestrzennego obszarów morskich, założenia ustawy o morskiej energetyce wiatrowej, wartości łańcucha dostaw oraz przygotowanie portów na potrzeby budowy i eksploatacji morskich farm wiatrowych

Konferencja była również doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

sebastian_wind.jpg

img-1510.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość