RSM Poland
Języki

Języki

Poznaliśmy zwycięzców konkursu European Business Awards 2019

W dniach 3-4 grudnia br. w Warszawie odbywał się finał tegorocznej edycji konkursu European Business Awards, którego zwieńczeniem była uroczysta gala dla przedsiębiorców i liderów biznesu z całej Europy. Statuetki przyznano 20 europejskim firmom, które wyróżniły się na tle innych wyjątkowymi osiągnięciami biznesowymi, ponadprzeciętną przedsiębiorczością, innowacyjnością oraz nowatorskim podejściem do zarządzania. Konkurs European Business Awards od lat wspierany jest przez sieć RSM, dla której ważne jest promowanie rozwoju biznesu w Europie.

Na dwudniowy finał konkursu złożyły się panele sędziowskie, prezentacje firm, liczne sesje plenarne oraz aktywny networking. Ostatnim etapem uroczystości była wieczorna gala, w której ze strony RSM Poland uczestniczyli Audit Partnerzy – Monika SKÓRKA i Marcin KAWKA, Tax Manager – Maciej GÓRSKI i Marketing & Event Specialist – Natalia SKIBA.

O prestiżowe zwycięstwo w 18 kategoriach konkursowych walczyły przedsiębiorstwa nagrodzone wcześniej tytułami National Winners, które wyłoniono z listy „Ones to Watch”, czyli zestawienia najlepszych firm z 33 europejskich krajów. W tegorocznej edycji przyznano także statuetkę The European Public Winner oraz wyróżniono jednego z uczestników tytułem The Chairman's Selection. Listę wszystkich tegorocznych zwycięzców European Business Awards znaleźć można na stronie https://www.businessawardseurope.com/award-winners/2019.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy! Znalezienie się w finale i dołączenie do grona laureatów jednego z największych i najdłużej działających na świecie konkursów biznesowych jest nie lada osiągnięciem i wspaniałą wizytówką każdej z wyróżnionych firm.

0173a22231.jpg

n73a14551.jpg

ms_i_gregor.jpg

mg_i_ns.jpg

n73a15081.jpg

n73a15101.jpg

n73a13891.jpg

n73a06821.jpg

n73a11501.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość