RSM Poland
Języki

Języki

Pobiegliśmy w sztafecie NCDC Business Race w Szczecinie

W minioną sobotę, 8 czerwca, wzięliśmy udział w kolejnej edycji biegu NCDC Business Race w Szczecinie. RSM Poland dzielnie reprezentowała drużyna TURBOPTYSIÓW, w skład której weszli Maciej CHROBOT, Katarzyna GOTŁAS, Alicja RYSIŃSKA i Anna MAJ. Zawodnicy mieli do pokonania cztery pętle o długości 4 kilometrów wytyczone w Parku Kasprowicza.

5. edycja biegu wystartowała o godzinie 11:00 na szczecińskich Jasnych Błoniach. Organizatorzy podkreślają, że w sztafecie NCDC Business Race nie jest najważniejszy czas i zajęta pozycja. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, integrację pracowników oraz zachęcenie wszystkich zapracowanych na co dzień osób do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

Drużyna RSM Poland zameldowała się na mecie w komplecie i dobrej formie, zajmując 79. miejsce wśród 209 startujących zespołów, z czasem 1:23:27. Gratulujemy Zawodnikom i życzymy tak doskonałej kondycji przez wiele kolejnych lat!

ncdc_1.jpg

ncdc_2.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość