RSM Poland
Języki

Języki

Pierwsza konferencja Oracle NetSuite w Polsce za nami

Wczoraj wzięliśmy udział w pierwszej polskiej konferencji poświęconej tematowi NetSuite, która odbyła się w samym sercu stolicy - w centrum start-upów The Heart Warsaw, mieszczącym się w nowoczesnym budynku Warsaw Spire . Byliśmy Partnerem tego wydarzenia, a naszą firmę reprezentował Hubert SKRUKWA, Head of IT Consulting, który zaprezentował najciekawsze moduły tytułowego oprogramowania, znajdującego się w naszej ofercie.

Uczestnicy konferencji mogli na żywo zobaczyć system całkowicie chmurowy, zaprojektowany dla międzynarodowych przedsiębiorstw.  Podczas swojej sesji, Hubert SKRUKWA pokazał,  w jak prosty sposób - dzięki NetSuite - można przygotować skonsolidowany raport dla kilkunastu oddziałów firmy rozmieszczonych w równych krajach.  Za sprawą analizy danych w trybie rzeczywsitym uczestnicy spotkania byli w stanie zobaczyć poszczególne dokumenty kosztowe z danego kraju, by następnie porównać konkretny typ kosztu z pozostałymi oddziałami. Na żywo został przedstawiony również zaawansowany obieg dokumentów, w którym każdy z gości miał możliwość - przy pomocy telefonu komórkowego - zatwierdzić lub odrzucić odpowiedni proces decyzyjny przykładowego międzynarodowego przedsiębiorstwa. Na koniec zaprezentowane zostały również możliwości integracyjne oprogramowania NetSuite przez interfejs API w trybie rzeczywistym, które zrobiły duże wrażenie na uczestnikach.

Nowoczesne wnętrza budynku Spire Warsaw sprawiły, że event nabrał dodatkowego, innowacyjnego charakteru, a o innowacje chodziło tutaj przede wszystkim. Opowiadali o nich pozostali prelegenci, prezentujący nieszablonowe rozwiązaniaw biznesie. Nie zabrakło także okazji do networkingu.

img_20180426_170759.jpg

img_0102.jpg

img_20180426_184158.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość