RSM Poland
Języki

Języki

Opowiedzieliśmy o najczęstszych błędach w sprawozdaniach finansowych

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości KONTO z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu po raz kolejny jest organizatorem cyklu warsztatów dla studentów w ramach wydarzenia Poznań Accounting Days. Nasz Audit Partner, Marcin KAWKA poprowadził wczoraj jeden z nich.

Co roku wszystkie warsztaty nawiązują do tematyki rachunkowości, audytu i podatków, a każdy z nich prowadzony jest przez praktyków ze świata biznesu. Nie inaczej było w tym roku. Ze swojej strony opowiedzieliśmy o najczęściej występujących błędach w najważniejszym raporcie jednostki gospodarczej – sprawozdaniu finansowym oraz o sposobach na ich uniknięcie. Ponadto, zaprezentowaliśmy profil naszej firmy, zachęcając studentów do zapoznania się z jej ofertą pod kątem poszukiwania nowego miejsca pracy po zakończeniu studenckiej edukacji.

Nasz warsztat zgromadził szeroką publiczność, za co bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że młodzi ludzie chętnie poszerzają swoją wiedzę i kształcą się w kierunku niełatwego, ale z całą pewnością ciekawego zawodu audytora.

dsc_0071.jpg

dsc_0091.jpg

dsc_0092.jpg

 

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość