RSM Poland
Języki

Języki

Nowe usługi zarządzania aplikacjami Oracle NetSuite w RSM Poland

Poszerzając współpracę z firmą Oracle w ramach programu Oracle NetSuite Solution Provider, RSM Poland wprowadza do swojej oferty kolejne usługi z zakresu IT consultingu. Szerszy zakres wsparcia pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Dzięki usługom zarządzania aplikacjami Oracle NetSuite, pomożemy przedsiębiorcom podnieść produktywność, przy zachowaniu spokoju o bezpieczeństwo oraz niezawodność wykorzystywanej w codziennej pracy technologii.

Oracle NetSuite to nowoczesny, oparty na rozwiązaniach chmurowych, system, który pozwala na korzystanie z innowacyjnych rozwiązań biznesowych i usprawnia procesy związane z zarządzaniem finansami w przedsiębiorstwie. Poszerzając asortyment usług w zakresie wdrażania i wspierania programu Oracle NetSuite, możemy teraz zaoferować naszym klientom wsparcie profesjonalnego helpdesku w ramach pakietów BASIC, STANDARD i PREMIUM.

Elastyczny zakres naszych usług pozwala użytkownikom systemu Oracle NetSuite skupić się na podstawowych zadaniach biznesowych i inwestowaniu w dalszy, dynamiczny rozwój bez obawy o efektywność infrastruktury IT. W ramach gwarantowanego wsparcia, korzystając z helpdesku RSM Poland, otrzymujesz zatem między innymi:

  • Pomoc w naprawie standardowych błędów systemowych uniemożliwiających przeprowadzanie operacji biznesowych.
  • Asystowanie przy rozwiązywaniu problemów związanych z zamknięciem okresów rozliczeniowych, spowodowanych błędami wygenerowanymi przez program.
  • Wsparcie przy ustawianiu spersonalizowanych funkcji ułatwiających korzystanie z chmury.
  • Dostęp do kadry doświadczonych doradców specjalizujących się w obsłudze oprogramowania Oracle NetSuite.

Dzięki opracowanemu przez RSM Poland polskiemu pakietowi lokalizacyjnemu (PLP), każde przedsiębiorstwo decydujące się na korzystanie z systemu Oracle NetSuite ma pewność, że zaprojektowane przez naszych wykwalifikowanych ekonomistów i inżynierów moduły są w pełni kompatybilne ze wszystkimi funkcjami pakietu. Czyni to wdrażaną przez nas ofertę Oracle NetSuite doskonałym rozwiązaniem dla firm poszukujących sposobów na ujednolicenie swoich działań front- i back- office na arenie międzynarodowej, w tym w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakresie usług zarządzania aplikacjami Oracle NetSuite!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość