RSM Poland
Języki

Języki

Nowe biura RSM w Warszawie i Katowicach

Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland, podpisał umowy najmu na nowe biura RSM w Warszawie i Katowicach. W stolicy RSM Poland zagospodaruje ponad 950m2 nowoczesnego kompleksu biurowego Gdański Business Centre (ul. Inflancka 4), z kolei w Katowicach zajmie ponad 700m2 nowoczesnego biurowca Silesia Star (ul. Uniwersytecka 18). Pod nowymi adresami RSM Poland działać będzie już od stycznia 2020 roku.

Nowe inwestycje są skutkiem dynamicznego rozwoju RSM Poland i umacniania marki RSM na polskim rynku. W przyszłym roku łączna powierzchnia biur zajmowanych przez RSM Poland w czterech miastach – Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach – wyniesie blisko 3.500m2. Wszystkie lokalizacje są wyrazem dbałości firmy o najwyższe standardy nie tylko obsługi Klienta, ale także te dotyczące jakości miejsca pracy.

Obecnie zespół RSM w Polsce liczy ponad 250 osób. Inwestycja w nowe lokalizacje pozwoli nam na znaczące zwiększenie zatrudnienia w nowych biurach. W perspektywie 2-3 lat chcemy powiększyć zespół o kolejne kilkadziesiąt osób, co dodatkowo wzmocni naszą obecność na rynku i zaowocuje nowymi możliwościami zarówno dla naszych Klientów, jak i naszych obecnych i przyszłych pracowników – mówi Bartosz MIŁASZEWSKI.

warsaw_1.png

katowice_1.png

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość