RSM Poland
Języki

Języki

Monika SMAGA ekspertką Inforakademii

„JPK, biała księga podatników, split payment i przeciwdziałanie zatorom płatniczym – praktyczny przewodnik dla użytkowników SAP” to tytuł bezpłatnego webinarium organizowanego przez Inforakademię dla pracowników działów finansowych oraz księgowych pracujących na systemie SAP, które odbędzie się we wtorek 11 maja w godz. 10:00-11:30.

Monika SMAGA, Tax Manager w RSM Poland, będzie jednym z ekspertów, którzy podczas webinarium podsumują najważniejsze zmiany w przepisach prawnych oraz przedstawią, w jaki sposób można dostosować systemy SAP do nowelizacji przepisów, jednocześnie usprawniając pracę użytkowników SAP.

W programie webinarium znalazły się tematy takie jak:

  • W jaki sposób dostosować SAP do generowania plików JPK V7M / JPK VDEK, oraz JPK_KR, JPK_MAG, JPK_WB, JPK_FA, JPK_FA_RR?
  • Jak sprawnie weryfikować kontrahentów w bazach danych KAS i UE (VIES) bezpośrednio z poziomu SAP?
  • Jak wykonać polecenia przelewów w mechanizmie podzielonej płatności? I czy da się w SAP obsłużyć płatności za wiele faktur za pomocą pojedynczej płatności?
  • Wyliczanie w systemie korekt podatku należnego VAT wynikających z ulgi na złe długi. Generowanie danych do rocznego sprawozdania o praktykach płatniczych oraz kontrola opóźnień w płatnościach.

Inforakademia to stworzona przez Infor platforma szkoleniowa, zwierająca największą bazę certyfikowanych wideoszkoleń dla księgowych, kadrowych i biur rachunkowych. Opracowywane przez ekspertów praktyków wideoporady i webinaria są idealnym sposobem na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie.

Z tego też powodu gorąco zachęcamy do skorzystania z okazji i zapisania się na to bezpłatne wydarzenie już dziś – swoje uczestnictwo można potwierdzić tutaj.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość