RSM Poland
Języki

Języki

Kolejne wyróżnienie RSM w prestiżowym konkursie M&A Awards!

RSM Poland uhonorowano tytułami M&A Deal of the Year ''Sale of C+N Packaging to PSB Industries'' & Best for Brand Valuation – Poland oraz Tax Team of the Year – Poland & Best for Financial Due Diligence 2015 – Poland w tegorocznej edycji konkursu M&A Awards.

Nagrody przyznawane od 2010 roku przez brytyjskie AI Global Media, Acquisition International Magazine and DealFlow Source mają na celu nagradzanie najbardziej zasłużonych specjalistów w społeczności biznesowej, prawnej, finansowej i inwestycyjnej.

M&A_Awards.jpg

Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland, powiedział: "Gratulujemy wszystkim nagrodzonym w konkursie i dziękujemy specjalistom z branży M&A, konsultantom, klientom i kolegom, którzy oddali na nas swoje głosy. Zgodnie z obietnicą, nie spoczęliśmy na laurach i wytrwale dążymy do dalszych sukcesów, zapewniając usługi w zakresie doradztwa transakcyjnego, wyceny firm, due diligence i M&A na najwyższym światowym poziomie."

26 października 2015 roku RSM Poland zmieni nazwę na „RSM” w związku z globalnym rebrandingiem sieci RSM International. Przyjęcie wspólnej nazwy umocni ogólnoświatową pozycję sieci RSM jako doradcy dla przedsiębiorczych i zorientowanych na rozwój organizacji oraz będzie dla naszych klientów gwarancją, że na całym świecie usługi oferowane przez RSM będą świadczone na tym samym najwyższym poziomie a zrozumienie potrzeb i interes klienta będą zawsze na pierwszym planie.

Więcej informacji o usługach wyceny firm, due diligence, M&A i doradztwa transakcyjnego oraz zmianach związanych z globalnym rebrandingiem sieci RSM znajdą Państwo na naszej stronie internatowej: https://www.rsmpoland.pl/.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość