RSM Poland
Języki

Języki

Jak ochronić swoją firmę przed cyberatakami typu phishing? Zapraszamy na webinar

Wszystkie firmy borykają się obecnie z problemami związanymi z cyberbezpieczeństwem. Z myślą o zabezpieczeniu ich interesów, czołowi doradcy w zakresie ryzyka poprowadzą serię webinarów, podczas których powiedzą, jak chronić się przed cyberatakami, w tym atakami typu phishing.

Phishing istnieje prawie tak długo, jak sama usługa e-mail. Niewykwalifikowany haker może łatwo skłonić Cię do przesłania wrażliwych danych do niebezpiecznej witryny, która wydaje się pochodzić z renomowanego źródła.

Niestety, wraz z rozwojem technologii rosną także umiejętności hakerów. Oszuści, nieusatysfakcjonowani żerowaniem na „małych rybach”, stosują obecnie wyrafinowaną taktykę skierowaną przeciwko firmom, obnażając ich wszystkie słabe punkty. Staje się to szczególnie powszechne w atakach znanych jako spear phishing i whaling, w których celem jest kadra wyższego szczebla. Powód jest prosty; dyrektorzy generalni i dyrektorzy finansowi, stając się ofiarami tych ataków, zapewniają dostęp do wszystkich operacji biznesowych.

Phishing to wielki biznes dla cyberprzestępców – co zatem możesz zrobić, aby ochronić swoją firmę?

Zapisz się na webinar organizowany przez ekspertów RSM i dowiedz się więcej.

Termin

20 marca 2019

Godzina PL

13:00 (GMT+1)

Rejestracja pod linkiem

www.rsm.global/webinar-cybersecurity/safeguard-your-business-from-phishing-attacks

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość