RSM Poland
Języki

Języki

German Desk z wizytą w Bremie

W dniach 14-15 grudnia 2015 roku członkowie interdyscyplinarnego Zespołu German Desk RSM Poland odbyli kolejną podróż do Niemiec, której celem było rozwijanie i zacieśnianie relacji biznesowych z Klientami i Partnerami zza Odry.

Karolina Bartkowiak oraz Małgorzata Zielińska z Działu Doradztwa Podatkowego, Michał Kóska z Działu Kadr i Płac, Michał Dreas oraz Piotr Staszkiewicz z Działu Audytu a także Przemysław Powierza, Tax Partner i Head of German Desk w RSM Poland odwiedzili Bremę i Aurich, gdzie spotykali się z Klientami, dyskutując o atrakcyjności Polski jako regionu dla lokowania inwestycji i związanych z nią dalszych możliwościach współpracy. Niemieccy inwestorzy nadal bowiem uznają Polskę za główny kierunek ekspansji, doceniają dostępność dobrze przygotowanych gruntów inwestycyjnych, bazę wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozpoczęciu i prowadzeniu działalności na polskim rynku, jakie mogą uzyskać od doradców wyspecjalizowanych w obsłudze niemieckojęzycznych przedsiębiorców.

german-desk-hachez.jpg

Ponieważ termin pobytu w Niemczech przypadł na okres przedświąteczny, uczestnicy wyjazdu mieli także okazję i niewątpliwą przyjemność obejrzeć bremeńską starówkę zmienioną w tzw. „Weihnachtsmarkt”.

german-desk-brema.jpg

Przedstawiciele Germn Desk udali się także do miejscowości Leer we wschodniej Fryzji, gdzie z kolei spotkali się z Kolegami i Koleżankami z RSM Germany. Regularne wizyty w Niemczech to okazja dla naszych ekspertów do wymiany doświadczeń oraz eksperckiej dyskusji o zachodzących zmianach w prawie podatkowym, bilansowym czy prawie pracy, które są kluczowe z punktu widzenia Klientów prowadzących i rozwijających działalność tak w Niemczech, jak i w Polsce.

O kolejnych inicjatywach Zespołu German Desk w RSM Poland będziemy informować na bieżąco.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość