RSM Poland
Języki

Języki

German Desk na konferencji podatkowej we Frankfurcie

14 października na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą odbyła się Konferencja I CEE dotycząca aktualnych tendencji w polskim prawie podatkowym.

Podczas konferencji poruszono m.in. temat nowelizacji przepisów podatkowych w Polsce, problemy praktyczne stosowania klauzul CFC oraz przewidywane skutki wprowadzenia nowych podatków (bankowego i od sklepów).

W konferencji uczestniczyli członkowie interdyscyplinarnego Zespołu German Desk w RSM Poland: Michał Dreas i Mateusz Lemańczyk (Dział Audytu) oraz Magdalena Kaproń i Maciej Kozub (Dział Doradztwa Podatkowego), którzy następnie odbyli spotkanie podsumowujące konferencję i omówili najciekawsze tematy w szerszym gronie specjalistów RSM.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z relacją z konferencji: https://www.europa-uni.de/de/forschung/institut/institut_ceetax/Konferenzen/I-CEE-Tax-Konferenz-Oktober-2016/index.html.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość