RSM Poland
Języki

Języki

European Business Awards publikuje listę „Ones to Watch”

European Business Awards, jeden z największych i najdłużej działających na świecie konkursów biznesowych, wspierany od lat przez sieć RSM, co roku angażuje setki tysięcy przedsiębiorców, którzy rywalizują o tytuł wiodących firm w swoich kategoriach.

European Business Awards ogłosił dziś listę „Ones to Watch”, będącą zestawieniem najlepszych przedsiębiorstw z 33 europejskich krajów, które powalczą o tytuł National Winner w jednej z 18 kategorii konkursowych. Wyniki tego etapu rywalizacji zostaną ogłoszone na początku września br. Nagrodzone firmy będą następnie konkurować w finale konkursu, którego rozstrzygnięcie wraz z ogłoszeniem wyników będzie miało miejsce podczas uroczystej gali w Warszawie 3 grudnia br.

Wszystkie przedsiębiorstwa znajdujące się na liście „Ones to Watch” mogą także opublikować promocyjny film, który poddany zostanie publicznemu głosowaniu. W poprzedniej edycji konkursu EBA kampania video zaangażowała 750.000 unikalnych użytkowników, którzy oddali pond 236.000 głosów na wspierane przez siebie firmy. Jest to zatem doskonały sposób na promocję marki i jej sukcesów w europejskim środowisku biznesowym.

W ubiegłym roku w konkursie European Business Awards udział wzięło 111.000 firm, z czego ponad 2.800 pojawiło się na liście „Ones To Watch”, a 289 nagrodzonych zostało tytułem National Winner. O tym, jakie przedsiębiorstwa zwyciężyły w poszczególnych kategoriach, pisaliśmy tutaj: https://www.rsmpoland.pl/pl/insights/sector-insights/european-business-awards-20172018/poznalismy-zwyciezcow-konkursu-european.

RSM Poland, która od lat wspiera konkurs European Business Awards i promuje go wśród polskich, dynamicznie rozwijających się (także na arenie międzynarodowej) przedsiębiorstw, zachęca wszystkich do wspierania rodzimych firm i kibicowania im w dalszych etapach konkursu. Listę „Ones to Watch” dla Polski znaleźć można pod tym linkiem: https://www.businessawardseurope.com/otw/Poland.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość