RSM Poland
Języki

Języki

Eksperci RSM Poland uczestniczyli w webinarze Association of Chartered Certified Accountants

W zeszły wtorek, 22 czerwca, nasi pracownicy mieli okazję spotkać się z przedstawicielami ACCA –  międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Tematem webinaru była ścieżka kwalifikacyjna ACCA i profity, jakie przynosi jej realizacja.

RSM Poland stale zacieśnia współpracę z Association of Chartered Certified Accountants i zachęca swoich pracowników do nieustannego poszerzania kompetencji – między innymi w ramach programu kwalifikacji ACCA, czyli jednej z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, powszechnie docenianej na całym świecie. Bazujące na aktualnych i stale weryfikowanych potrzebach pracodawców egzaminy ACCA oparte są na studiach przypadków, które mają bezpośrednie odzwierciedlenie w pracy zawodowej, dzięki czemu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dowodem tego jest fakt, że organizacja zrzesza obecnie ponad 200 000 osób z całego globu oraz wspiera rozwój ponad 500 000 studentów w 180 krajach.

Na początku czerwca 2020 roku nasza firma uzyskała kolejny poziom akredytacji pracodawców ACCA, przyznawany przedsiębiorstwom szczególnie mocno inwestującym w kapitał ludzki. Certyfikat ACCA Approved Employer – Trainee Development Platinum jest potwierdzeniem wysokich standardów RSM Poland w zakresie doskonalenia zawodowego (Continuing Professional Development, CPD) i dowodem na to, jak wielką wagę przykładamy do wspierania ciągłego rozwoju pracowników.

Otrzymana przez RSM Poland akredytacja to jednak nie tylko prestiż – umożliwia bowiem jeszcze większe wsparcie naszych starających się o kwalifikację ACCA pracowników z biur w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, którzy mogą korzystać ze zwolnienia z pierwszych czterech egzaminów kompetencyjnych.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość