RSM Poland
Języki

Języki

Dział Doradztwa Podatkowego RSM Poland z nowym managerem

Miło nam poinformować, że z dniem 18 listopada br. do Zespołu Doradztwa Podatkowego RSM Poland dołącza Monika SMAGA, obejmując stanowisko Tax Managera w naszym warszawskim biurze.

Monika specjalizuje się w zagadnieniach obejmujących podatek u źródła, podatek od towarów i usług w zakresie transakcji krajowych i międzynarodowych oraz raportowanie JPK. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym dla spółek z branży nieruchomości oraz FMCG, a także spółek zarejestrowanych w Polsce tylko dla celów VAT. Jest współautorką jednej z pierwszych książek w naszym kraju na temat plików JPK.

W RSM Poland Monika zajmować się będzie m.in. doradztwem w zakresie podatków międzynarodowych, jak również problematycznymi kwestiami występującymi na gruncie przepisów dotyczących podatku VAT i CIT. 

Cieszymy się, że do naszego Zespołu Doradztwa Podatkowego dołącza kolejny doświadczony profesjonalista, zwieszając tym samym nasze możliwości w przedmiocie kompleksowej obsługi podatkowej podmiotów krajowych i zagranicznych.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość