RSM Poland
Języki

Języki

2. edycja międzynarodowej konferencji podatkowej RSM International Tax Conference w Amsterdamie

W dniach 23-25 stycznia br. odbyła się już druga edycja międzynarodowej konferencji podatkowej RSM International Tax Conference w Amsterdamie. RSM Poland reprezentowali w tym roku nasz Tax Partner, Przemysław POWIERZA  oraz Tax Manager, Maciej GÓRKI, biorąc udział w szeregu sesji plenarnych i warsztatach w grupach roboczych (Global Indirect Tax).

Podobnie, jak w zeszłym roku konferencja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem – do Amsterdamu przyjechało 118 uczestników z całego świata (w tym z tak odległych zakątków jak Peru, Australia czy RPA). Niemała w tym zasługa formuły spotkania, które jest bardzo merytoryczne i w coraz większym stopniu koncentruje się na doskonaleniu umiejętności w poszczególnych obszarach doradztwa podatkowego (powstało już 8 grup roboczych, w 8 specjalizacjach).

Przyjemną odskocznią od napiętego grafiku (sesje robocze trwały od 8:30 do 17:00) była tradycyjna kolacja w amsterdamskim porcie w jednej z popularnych restauracji „na wodzie”, do której dociera się zwykle statkami płynącymi przez kanały Amsterdamu.

Konferencja była okazją do podzielenia się obserwacjami na temat zmieniającego się środowiska pracy doradców podatkowych i nowych możliwości wynikających z automatyzacji i cyfryzacji. Swoje nowoczesne narzędzia zaprezentowali między innymi koledzy z RSM UK.

amsterdam.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość