RSM Poland
Języki

Języki

Oszustwa podatkowe

Rozliczenia podatkowe są obarczane stale zwiększającym się ryzykiem, przysparzając przedsiębiorcom wielu poważnych problemów i niosąc ze sobą widmo dotkliwych sankcji karnych i karnoskarbowych. Organy podatkowe coraz częściej kwestionują prawo przedsiębiorców do odliczenia naliczonego podatku VAT uznając, że podatnik brał udział w procederze wyłudzenia podatku, współpracował ze „słupem” lub uczestniczył w karuzeli podatkowej. Zjawisko to można niestety uznać dziś za dość powszechne, a co gorsza, może ono dotknąć każdego przedsiębiorcę – również tego uczciwego.

Dlaczego? Co zrobić, by nie stać się ofiarą i jednocześnie samemu nie zostać posądzonym o oszustwo podatkowe? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w materiałach video przygotowanych przez naszych ekspertów. Jako zespół doświadczonych specjalistów z zakresu doradztwa podatkowego, prawnego, audytu i księgowości naświetlimy Państwu gorący temat oszustw podatkowych i jednocześnie podpowiemy, w jaki sposób można zminimalizować ryzyko z nimi związane.

Zapraszamy na wirtualne spotkania z naszym ekspertem!

 

Kontakt

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie odliczenia podatku VAT naliczonego lub konsultacji w zakresie ryzyka podatkowego związanego z procederem wyłudzania podatku zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem, Przemysławem POWIERZĄ

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. +48 61 8515 766

fax +48 61 8515 786